Komentáře

 

Níže můžete zanechat svůj komentář či recenzi.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Spokojenost (Kabriel, 5. 2. 2021 18:47:09) Odpovědět

  Od pana Nováka jsem si nechali dělat skoro celý byt: 4 vestavěné skříně, celou kuchyň s deskou z masivu, terasu se stolem a lavicemi, pojízdné dveře a další. Upřímně- nemohli jsme si přát lepšího truhláře, jsme naprosto nadšeni!
  Vše vypadá nejen dokonale, ale díky panu Novákovi má vše také svou duši, nápaditost a preciznost. Pan Novák je navíc ůžasný člověk, který dělá své řemeslo srdcem a práce ho baví. Je dokonalým příkladem toho, kdy řemeslo má zlaté ruce a je v dnešní době k nezaplacení. Trpělivost a ochota pak dělá ze zákázky doslova potěšení. Těšíme se na další skvosty s Vámi!
  Kabrielovi

 2. Nástavec (Patrik Kašpar, 1. 3. 2021 19:36:44) Odpovědět

  Po předchozí dobré zkušenosti jsem se na p. Nováka obrátil znova se zakázkou nástavce na skříň. Vynikají domluva, skvělý výběr materiálů a neskutečná rychlost výroby. Kdykoliv budu potřebovat něco vyrobit, p. Novák je jasnou volbou. 1000% doporučuji.

 3. Velika spokojenost (Adamkova Lenka, 20. 4. 2021 10:30:27) Odpovědět

  Pana Nováka mohu ráda jen doporučit!!Máme od něj na zakázku nádhernou palandu z masivu,kterou vyrobil během par dni.Skvele odvedena prace i vyborna komunikace.Já mu tímto ještě jednou mnohokrat dekuji,je to prijemne zjisteni,ze zlaté ceske řemeslo ještě nevymrelo

 4. Kuchyňská linka (Sarka Vokurkova, 14. 9. 2021 22:16:41) Odpovědět

  Dnes nám pan Novák přijel namontovat kuchyňskou linku. Linka je naprosto úžasná a dokonalá. Takhle vypadá profesionální práce odborníka. Jsme nadšení a mockrát děkujeme. Těšíme se na další spolupráci. Jsme spokojeni a truhlářství můžeme jen doporučit. Vokurkovi