Komentáře

 

Níže můžete zanechat svůj komentář či recenzi.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Spokojenost (Kabriel, 5. 2. 2021 18:47:09) Odpovědět

  Od pana Nováka jsem si nechali dělat skoro celý byt: 4 vestavěné skříně, celou kuchyň s deskou z masivu, terasu se stolem a lavicemi, pojízdné dveře a další. Upřímně- nemohli jsme si přát lepšího truhláře, jsme naprosto nadšeni!
  Vše vypadá nejen dokonale, ale díky panu Novákovi má vše také svou duši, nápaditost a preciznost. Pan Novák je navíc ůžasný člověk, který dělá své řemeslo srdcem a práce ho baví. Je dokonalým příkladem toho, kdy řemeslo má zlaté ruce a je v dnešní době k nezaplacení. Trpělivost a ochota pak dělá ze zákázky doslova potěšení. Těšíme se na další skvosty s Vámi!
  Kabrielovi

 2. Nástavec (Patrik Kašpar, 1. 3. 2021 19:36:44) Odpovědět

  Po předchozí dobré zkušenosti jsem se na p. Nováka obrátil znova se zakázkou nástavce na skříň. Vynikají domluva, skvělý výběr materiálů a neskutečná rychlost výroby. Kdykoliv budu potřebovat něco vyrobit, p. Novák je jasnou volbou. 1000% doporučuji.

 3. Velika spokojenost (Adamkova Lenka, 20. 4. 2021 10:30:27) Odpovědět

  Pana Nováka mohu ráda jen doporučit!!Máme od něj na zakázku nádhernou palandu z masivu,kterou vyrobil během par dni.Skvele odvedena prace i vyborna komunikace.Já mu tímto ještě jednou mnohokrat dekuji,je to prijemne zjisteni,ze zlaté ceske řemeslo ještě nevymrelo

 4. Kuchyňská linka (Sarka Vokurkova, 14. 9. 2021 22:16:41) Odpovědět

  Dnes nám pan Novák přijel namontovat kuchyňskou linku. Linka je naprosto úžasná a dokonalá. Takhle vypadá profesionální práce odborníka. Jsme nadšení a mockrát děkujeme. Těšíme se na další spolupráci. Jsme spokojeni a truhlářství můžeme jen doporučit. Vokurkovi

 5. Stoly a lavice k hospodě (David Novotný, 8. 8. 2022 15:33:12) Odpovědět

  objednal jsem u pana Novaka 5 stolů a 10 lavic s opěrkou před sezonou k hospodě na venkovni terasu. Dostal jsem návrh provedeni, kalkulaci a dobu dodaní. Na všem jsme se dohodli a vše řádně a kvalitně proběhlo. Výrobky nejen že splňují svoji fukci, ale i zdobí naši novou terasu u hospody. Děkuji za tento obchod.

 6. Kuchyn snu (KAPLANOVA MARCELA, 9. 11. 2022 17:30:23) Odpovědět

  Precizní práce ochota ,kuchynka tak jak si jí vysníte.Pan Novak udělá vše co si vymyslíte možné i nemožné .Výsledek je luxusně odvedená práce.A cena super .Proste velká spokojenost.Moc dík.mužu jenom doporučit.

 7. Obývací stěna (Petr Wasik, 14. 12. 2022 8:07:41) Odpovědět

  Už po několikáté jsme pana Nováka využili, po různých vychytávkach, tentokráte na obývací stěnu a další skříňky. Vše perfektní naprostá spokojenost. Pan Novák to nejen udělal rychle, ale také velmi precizně a nápaditě. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme

 8. Vestavěná bílá skříň (Radek Lerch, 29. 3. 2023 10:19:21) Odpovědět

  Od pana Nováka jsme si nechali udělat vestavěnou skříň.
  Pan Novák se nám ozval hned jak měl čas, přijel změřil rozměry domluvili jsme se na detailech. A za 10 dní od domluvili přijel.
  Moc panu Novákovi děkujeme , spolupráce skvělá a skříň je přesně vyrobená podle našich představ.
  Když bude další příležitost určitě kontaktujeme zase pana Nováka.
  A určitě doporučujeme všem lidem.

 9. recenze-profesionalita (Martina Machačová, 8. 5. 2023 17:53:12) Odpovědět

  S prací truhláře p. Nováka máme opakovaně jen ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivý, ochotný, pečlivý, dokáže poradit. Vyrábí kvalitně, funkčně, pěkně. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
  Machačovi, Písek

 10. Zárubně a dveře - SPOKOJENOST (Vita, 20. 6. 2023 15:32:46) Odpovědět

  Když jsme sháněli někoho kdo by nám vyrobil a namontoval dřevěné zárubně a dveře, ozval se nám na poptávku pan Zdeněk. Bydlíme nedaleko, jeho nabídka byla zajímavá, nebylo co řešit. Osobně přijel vše potřebné naměřit a zkonzultovat. Pan Zdeněk nám vyšel maximálně vstříc ohledně výběru klik, pantů a barvy vosku. I přesto, že nám doporučoval jiný vosk (se kterým měl zkušenosti), bez problému vyhověl našemu výběru. Samotná montáž proběhla rychle bez jakéhokoliv problému a výsledek nás mile překvapil. Krásná čistá práce. Myslím, že pana Zdeňka ještě někdy oslovíme. Můžeme jenom doporučit. Vyzdvihuji rychlost a preciznost práce.

 11. Vrata (Čestmír Serafín, 11. 9. 2023 20:22:23) Odpovědět

  Na základě zveřejněné poptávky na výrobu atypických dřevěných vrat se mi ozval pan Novák s nejlepší nabídkou, kterou jsem akceptovat. Domluva byla rychlá a pan Novák si bránu vyměnil a dle požadavků kompletně vrata vyrobil a doplnil patřičným kováním. Sestavené vrata v dohodnutý čas dovezl a se svými předem připraveným přípravky během tří hodin osadil. Jeho práce byla po všech stránkách přesná a perfektní se smyslem pro detaily. Smluvní cena díla byla dodržena. Pana Nováka mohu všem jen doporučit!!

 12. vrata a vchodová branka u hospodářského stavení (Emil Mašanka, 13. 9. 2023 11:22:04) Odpovědět

  Zakázka na velká dvoukřídlá vrata a branky pro pěší proběhla v dohodnutých lhůtách. Skvělá komunikace, velmi kvalitně a precizně odvedená práce, do všech detailů. Všechna čest. Obrovská spokojenost, moc děkuji. Pro příští zakázky už vím, koho oslovit. Mohu jen doporučit.

 13. dětský pokoj (Romana, 10. 10. 2023 19:59:14) Odpovědět

  Truhlářství Zdeněk Novák, mohu jen doporučit.
  Rychlá komunikace, přesné zaměření, precizní výroba a montáž. Velmi milé chování a hlavně, dodržení termínu instalace. Velká spokojenost

 14. Když ptáčka lapaji...varování těm,co jsou důvéřivi jako já... (Marie, 18. 2. 2024 7:45:53) Odpovědět

  Pan Novák na mě působil naprosto věrohodně, byl ochotný, milý jako člověk. Většinu, co jsme se domluvili,v rekordním čase zvladl dodat.Avšak zádrhel nastal při l po řadnem zaplacení předem...ke slibovanému úkolu už se postavil zády a prel se,že to nelíbilo a není to jeho zájem.Vše bylo najednou jinak a z milého pana se stal dravec na penize.Člověk jako jsem já,tomu ani nemůže uvěřit.Dokončení práce nás stálo další náklady a tak varování všem. Nebuďte naivně důvěřiví a nechte si nějaké zadržné dokud nebude dílo hotovo.

 15. Když ptáčka lapaji...varování těm,co jsou důvéřivi jako já... (Marie, 18. 2. 2024 7:51:59) Odpovědět

  Pan Novák na mě působil naprosto věrohodně, byl ochotný, milý jako člověk. Většinu, co jsme se domluvili,v rekordním čase zvladl dodat.Avšak zádrhel nastal po našem řádném zaplacení předem, které nebylo prokazatelné...
  Práce byla odvedena ledabyle, ke slibovanému úkolu už se postavil zády a přel se,že to neslíbil a není to nyní jeho zájem.Vše bylo najednou jinak a z milého pana se stal dravec na penize.Člověk jako jsem já,tomu ani nemůže uvěřit.Dokončení práce nás stálo další náklady a tak varování všem. Nebuďte naivně důvěřiví a nechte si nějaké zadržné dokud nebude dílo hotovo.