Komentáře

 

Níže můžete zanechat svůj komentář či recenzi.

Přehled komentářů

 1. dětský pokoj (Romana, 10. 10. 2023 19:59:14)

  Truhlářství Zdeněk Novák, mohu jen doporučit.
  Rychlá komunikace, přesné zaměření, precizní výroba a montáž. Velmi milé chování a hlavně, dodržení termínu instalace. Velká spokojenost

 2. vrata a vchodová branka u hospodářského stavení (Emil Mašanka, 13. 9. 2023 11:22:04)

  Zakázka na velká dvoukřídlá vrata a branky pro pěší proběhla v dohodnutých lhůtách. Skvělá komunikace, velmi kvalitně a precizně odvedená práce, do všech detailů. Všechna čest. Obrovská spokojenost, moc děkuji. Pro příští zakázky už vím, koho oslovit. Mohu jen doporučit.

 3. Vrata (Čestmír Serafín, 11. 9. 2023 20:22:23)

  Na základě zveřejněné poptávky na výrobu atypických dřevěných vrat se mi ozval pan Novák s nejlepší nabídkou, kterou jsem akceptovat. Domluva byla rychlá a pan Novák si bránu vyměnil a dle požadavků kompletně vrata vyrobil a doplnil patřičným kováním. Sestavené vrata v dohodnutý čas dovezl a se svými předem připraveným přípravky během tří hodin osadil. Jeho práce byla po všech stránkách přesná a perfektní se smyslem pro detaily. Smluvní cena díla byla dodržena. Pana Nováka mohu všem jen doporučit!!

 4. Zárubně a dveře - SPOKOJENOST (Vita, 20. 6. 2023 15:32:46)

  Když jsme sháněli někoho kdo by nám vyrobil a namontoval dřevěné zárubně a dveře, ozval se nám na poptávku pan Zdeněk. Bydlíme nedaleko, jeho nabídka byla zajímavá, nebylo co řešit. Osobně přijel vše potřebné naměřit a zkonzultovat. Pan Zdeněk nám vyšel maximálně vstříc ohledně výběru klik, pantů a barvy vosku. I přesto, že nám doporučoval jiný vosk (se kterým měl zkušenosti), bez problému vyhověl našemu výběru. Samotná montáž proběhla rychle bez jakéhokoliv problému a výsledek nás mile překvapil. Krásná čistá práce. Myslím, že pana Zdeňka ještě někdy oslovíme. Můžeme jenom doporučit. Vyzdvihuji rychlost a preciznost práce.

 5. recenze-profesionalita (Martina Machačová, 8. 5. 2023 17:53:12)

  S prací truhláře p. Nováka máme opakovaně jen ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivý, ochotný, pečlivý, dokáže poradit. Vyrábí kvalitně, funkčně, pěkně. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
  Machačovi, Písek

 6. Vestavěná bílá skříň (Radek Lerch, 29. 3. 2023 10:19:21)

  Od pana Nováka jsme si nechali udělat vestavěnou skříň.
  Pan Novák se nám ozval hned jak měl čas, přijel změřil rozměry domluvili jsme se na detailech. A za 10 dní od domluvili přijel.
  Moc panu Novákovi děkujeme , spolupráce skvělá a skříň je přesně vyrobená podle našich představ.
  Když bude další příležitost určitě kontaktujeme zase pana Nováka.
  A určitě doporučujeme všem lidem.

 7. Obývací stěna (Petr Wasik, 14. 12. 2022 8:07:41)

  Už po několikáté jsme pana Nováka využili, po různých vychytávkach, tentokráte na obývací stěnu a další skříňky. Vše perfektní naprostá spokojenost. Pan Novák to nejen udělal rychle, ale také velmi precizně a nápaditě. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme

 8. Kuchyn snu (KAPLANOVA MARCELA, 9. 11. 2022 17:30:23)

  Precizní práce ochota ,kuchynka tak jak si jí vysníte.Pan Novak udělá vše co si vymyslíte možné i nemožné .Výsledek je luxusně odvedená práce.A cena super .Proste velká spokojenost.Moc dík.mužu jenom doporučit.

 9. Stoly a lavice k hospodě (David Novotný, 8. 8. 2022 15:33:12)

  objednal jsem u pana Novaka 5 stolů a 10 lavic s opěrkou před sezonou k hospodě na venkovni terasu. Dostal jsem návrh provedeni, kalkulaci a dobu dodaní. Na všem jsme se dohodli a vše řádně a kvalitně proběhlo. Výrobky nejen že splňují svoji fukci, ale i zdobí naši novou terasu u hospody. Děkuji za tento obchod.

 10. Kuchyňská linka (Sarka Vokurkova, 14. 9. 2021 22:16:41)

  Dnes nám pan Novák přijel namontovat kuchyňskou linku. Linka je naprosto úžasná a dokonalá. Takhle vypadá profesionální práce odborníka. Jsme nadšení a mockrát děkujeme. Těšíme se na další spolupráci. Jsme spokojeni a truhlářství můžeme jen doporučit. Vokurkovi

 11. Velika spokojenost (Adamkova Lenka, 20. 4. 2021 10:30:27)

  Pana Nováka mohu ráda jen doporučit!!Máme od něj na zakázku nádhernou palandu z masivu,kterou vyrobil během par dni.Skvele odvedena prace i vyborna komunikace.Já mu tímto ještě jednou mnohokrat dekuji,je to prijemne zjisteni,ze zlaté ceske řemeslo ještě nevymrelo

 12. Nástavec (Patrik Kašpar, 1. 3. 2021 19:36:44)

  Po předchozí dobré zkušenosti jsem se na p. Nováka obrátil znova se zakázkou nástavce na skříň. Vynikají domluva, skvělý výběr materiálů a neskutečná rychlost výroby. Kdykoliv budu potřebovat něco vyrobit, p. Novák je jasnou volbou. 1000% doporučuji.

 13. Spokojenost (Kabriel, 5. 2. 2021 18:47:09)

  Od pana Nováka jsem si nechali dělat skoro celý byt: 4 vestavěné skříně, celou kuchyň s deskou z masivu, terasu se stolem a lavicemi, pojízdné dveře a další. Upřímně- nemohli jsme si přát lepšího truhláře, jsme naprosto nadšeni!
  Vše vypadá nejen dokonale, ale díky panu Novákovi má vše také svou duši, nápaditost a preciznost. Pan Novák je navíc ůžasný člověk, který dělá své řemeslo srdcem a práce ho baví. Je dokonalým příkladem toho, kdy řemeslo má zlaté ruce a je v dnešní době k nezaplacení. Trpělivost a ochota pak dělá ze zákázky doslova potěšení. Těšíme se na další skvosty s Vámi!
  Kabrielovi